Jacek Czerwieniec

Wiele moich klientek i wielu klientów przychodzi, aby poradzić sobie z problemem niskiego poczucia własnej wartości. Albo z całkiem inną trudnością, która po pewnym czasie okazuje się jego pochodną. Dlaczego do mnie? Może dlatego, że sam przez długi czas miałem poczucie, że nie jestem wart tego, by doświadczać akceptacji i miłości. A może dlatego, że jest to tak podstawowa kwestia, zaniedbana w tak ogromnej skali, iż wiele osób – mniej lub bardziej świadomie – potrzebuje poprawy właśnie w tym obszarze. Jeśli Cię to interesuje, piszę o tym szerzej w tym miejscu. Zapraszam również do gabinetu, jeśli potrzebujesz wsparcia w swoich zmaganiach. Oczywiście nie tylko wtedy, gdy brakuje Ci poczucia własnej wartości.

Czym jest dla mnie psychoterapia

Sama psychoterapia to dla mnie spotkanie dwóch osób, które w bezpiecznej atmosferze oraz we wzajemnym zaufaniu są w stanie się na siebie otworzyć i, spostrzegając swoją odmienność, próbować inaczej niż dotychczas doświadczać rzeczywistości, adekwatnie wyrażać emocje, poszerzać świadomość siebie, a także skutków swoich zachowań. Jest to dla mnie jedna z dróg prowadzących do znalezienia odpowiedzi na pytania: kim jestem, jaki/jaka jestem, czego naprawdę potrzebuję i jak mogę swoje potrzeby zaspokoić. Dopiero ich znajomość daje szansę na realną poprawę jakości życia. Swoje zadanie jako psychoterapeuty widzę we wsparciu Ciebie w tym procesie. W uświadomieniu Tobie, że wszystko, co niezbędne, już masz. Potrzebujesz jedynie ze swoich zasobów korzystać, jednocześnie rezygnując z utrwalonych, ale niekorzystnych już zachowań. W pracy stosuję klasyczne gestaltowskie metody, dialog, różnego typu doświadczenia i wizualizacje.

Moje kwalifikacje

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Swoje kwalifikacje psychoterapeutyczne nabyłem w trakcie czteroletniego szkolenia w krakowskim Instytucie Gestalt (IG – dawniej Instytut Terapii Gestalt). Staż kliniczny odbyłem w warszawskim szpitalu psychiatrycznym przy ul. Nowowiejskiej. Kilka lat przeznaczyłem na własną psychoterapię. Mam za sobą również zupełnie inny etap życia – przez kilkanaście lat podążałem korporacyjną ścieżką kariery, której doświadczenia pomagają mi obecnie lepiej rozumieć świat moich klientów. Prowadzę głównie krótko- i długoterminową psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par. Pracując, podlegam regularnej superwizji.

Zapraszam Cię do spotkania i rozpoczęcia zmian w swoim życiu.

Koszt sesji indywidualnej – 230 PLN

Umów wizytę
Obróć ekran, aby przeglądać stronę