Poznaj nasze lokalizacje

Jeszcze wiosną 2020 roku tego akapitu nie byłoby na naszej stronie. Byłaby wyłącznie informacja o lokalizacji gabinetów, w których możesz umówić się na spotkanie. Jednak wspomniany rok wiele zmienił – nie tylko w realiach naszej pracy. Mowa oczywiście o pandemii i okolicznościach, które spowodowały, że przyjęliśmy również formułę spotkań on-line.

Nie oznacza to jednak, że równoważnie traktujemy pracę na żywo i tę prowadzoną poprzez wirtualne łącze. Nadal preferujemy opcję realnych spotkań w jednym z opisanych poniżej gabinetów, natomiast w szczególnych okolicznościach dopuszczamy również kontakt przy użyciu komunikatora internetowego. W takim przypadku konieczny jest dostęp do łącza o wystarczającej przepustowości i możliwość wykorzystania jednej z dwóch aplikacji: Zoom (preferowany) lub Skype.

Żoliborz

ul. Cieszkowskiego 1/3

lok. 77, klatka 17

kilka schodków w dół

Gabinet położony w samym centrum malowniczego Starego Żoliborza, rzut beretem od stacji metra Plac Wilsona (północne wyjście). Zarówno przed wejściem, jak i po wyjściu z gabinetu trafisz na ciche podwórko, pełne drzew i ławek, na którym, jeśli chcesz, możesz spokojnie zebrać myśli lub zasymilować to, co zadziało się na sesji. W gabinecie na Żoliborzu prowadzimy psychoterapię indywidualną, psychoterapię dla par oraz spotkania psychoedukacyjne.

Zobacz w Google

Wilanów

al. Wilanowska 7a

lok. 32

klatka 2

Gabinet znajduje się na terenie osiedla Miasteczko Wilanów. Również tutaj, zarówno przed, jak i po sesji masz sposobność do asymilacji tego, co zadziało się na sesji – na cichym podwórku wewnątrz zamkniętego osiedla. W gabinecie na Wilanowie prowadzimy psychoterapię indywidualną oraz spotkania psychoedukacyjne.

Zobacz w Google
Obróć ekran, aby przeglądać stronę