Małgorzata Pięta

Moje kwalifikacje

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii w ramach Kolegium MISMaP Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyłam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Na co dzień pracuję jako psychoterapeutka z dorosłymi oraz dziećmi i nastolatkami. Kończę także pracę nad projektem doktorskim w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UW.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam i nadal zdobywam m.in. w renomowanym ośrodku psychoterapii i psychiatrii dla dzieci, młodzieży i ich rodziców ReGeneRacja, na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci w Józefowie, w Poradni Profilaktyczno-Leczniczej przy Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym, w Poradni Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, w Poradni ISP im. Hanny Segal oraz świadcząc pomoc psychologiczną dla cudzoziemców w Centrum Medycznym Pertramedica. Mam doświadczenie w pracy indywidualnej z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, a także w pracy z grupami psychoterapeutycznymi.

Działam w kilku zespołach badawczych i mam na swoim koncie kilkanaście artykułów naukowych oraz wystąpienia na międzynarodowych konferencjach, m.in. the 10th European Conference on Positive Psychology w Reykjaviku i the European Conference of Personality 2022 w Madrycie. 

Czym dla mnie jest psychoterapia

Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim metodą leczenia trudności psychicznych i szansą na zmianę drogi rozwoju, która pozwala korzystać z wcześniej niedostępnych możliwości. Dzieje się to przez doświadczenie głębokiego kontaktu z drugą osobą, który może mieć moc niosącą zmianę i pozwala znaleźć wytchnienie w psychicznym cierpieniu.

Jak pracuję

Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Poddaję swoją pracę superwizji. Wzbogacam swoją pracę, korzystając z aktualnej wiedzy naukowej.

Oferta

Krótko- i długoterminowa psychoterapia indywidualna, w tym również w języku angielskim. Pracuję z dorosłymi, adolescentami i dziećmi w wieku szkolnym.

Umów wizytę
Obróć ekran, aby przeglądać stronę